„Kauno Žalgiris“ pirmasis praleido įvartį, tačiau sugebėjo laimėti

13-asis „TOPsport A lygos“ turas finišavo Laikinojoje sostinėje, kur pergalę šventė „Kauno Žalgiris“ – net ir mažumoje likę kauniečiai panaikino įvarčio deficitą bei rezultatu 2:1 (0:1) nugalėjo FA „Šiauliai“.

L.Žemgulio nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

May 12, 2024, 9:06 PM

Jau pačioje kėlinio pradžioje kauniečiai dėl traumos prarado Divine Naah. 13-ąją minutę iš toli pykštelėjo Gratas Sirgėdas, smūgį sustabdė Lukas Paukštė. Kėlinio viduryje Daviui Ikauniekui pasižymėti sutrukdė Deividas Mikelionis.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį D. Ikaunieko smūgį dar kartą atrėmė varžovų vartų sargas, o kėlinio pabaigoje žaliai balti liko mažumoje – antrąją geltoną kortelę užsidirbo Armandas Kučys.

Per pridėtą teisėjo laiką įvartis krito į „Kauno Žalgirio“ vartus – po Kristupio Keršio perdavimo į baudos aikštelę galva pasižymėjo Jevgenas Jefremovas. Prasidėjus antrajai dvikovos pusei galva pasižymėti galėjo Aldayras Hernendezas, kamuolį sugavo L. Paukštė, Artūro Dolžnikovo šūvis skriejo į vartų konstrukciją.

Sužaidus valandą kauniečiai rezultatą išlygino – savo baudos aikštelėje prasižengė Rolandas Baravykas, 11 metrų baudinį realizavo Vilius Armanavičius. 68-ąją minutę D. Mikelionis apgynė savo ekipą nuo praleisto įvarčio, kai po puikaus J. Jefremovo perdavimo galimybę pasižymėti turėjo D. Ikauniekas. Jau kitoje atakoje po standartinės situacijos prie šiauliečių vartų kilo sumaištis, kamuolys drebino stačiakampį.

D. Ikauniekio šūvį galva 76-ąją minutę atrėmė D. Mikelionis, o per pridėtą teisėjo laiką po „Šiaulių“ klaidos „Kauno Žalgiris“ greitoje atakoje pasižymėjo įvarčiu – po O. Kayodes perdavimo įvarčiu išsiskyrė A. Dolžnikovas.

Po 13-ojo turo kauniečiai yra surinkę 19 taškų bei rikiuojasi ketvirti, savo ruožtu šiauliečiai kraityje turi 14 taškų bei užima 7-ąją poziciją turnyro lentelėje.